E-mail:
Parola:
    Ai uitat parola? | Înregistrare

Utilizatorii site-ului cu cea mai mare Reputatie

Adrian
comentarii300
Danutzu
comentarii258
Trikanu
comentarii213
Danutstar95
comentarii201
Dima
comentarii164
Th3r3au21
comentarii138
tymy11
comentarii131
iuliantrifan779
comentarii127
dinamovis
comentarii126

Pagina 1 din 11
Competitii, Cupe, Campionate » Discutii Generale » Discutii generale / Servicii / Informatii » Se lucreaza la fisierul pentru fifa 07 cu transferuri
Se lucreaza la fisierul pentru fifa 07 cu transferuri
AdrianData: Luni, 2017-08-14, 13:04 | Mesaj # 1

Se lucreaza la actualizarea ovr-ului jucatorilor, transferuri si remedierea unor probleme din fisierul actualizat cu transferuri la zi 2017-2018 pentru FIFA 07.

Va recomand site-ul: www.deinteres.org
AdrianData: Marţi, 2017-08-15, 21:45 | Mesaj # 2
Descarcati fisierul va rog si testati-l inainte sa jucam cu el in sezonul urmator de Career - http://cupeonline.ucoz.ro/fifa.db

Semnalati aici orice problema!

AdrianData: Miercuri, 2017-08-16, 14:18 | Mesaj # 3
Testati-l pe asta http://cupeonline.ucoz.ro/Fisiere/fifa.db

ionut_reymisterio2010Data: Miercuri, 2017-08-16, 21:16 | Mesaj # 4
Adrain ,Tocmai am testat  fisierul si chair se vede o schimbare radicala in ceea ce priveste portarul  1 vs 1 cu adversarul e stapan si in majoritatea actiuniilor a fost blocat adversarul , iar in ceea ce privsete jucatori e ok! Felicitari pentru acesta inbunatatire daca pot sa-i spun asas , Bravo Sefule !:

AdrianData: Duminică, 2017-09-10, 21:18 | Mesaj # 5
Fisierul V3 2017 pentru FIFA 07 este cam gata... astept sugestii de la voi cu ce ar mai putea fi imbunatatit la el > http://cupeonline.ucoz.ro/Fisiere/1/fifa.db

tymy11Data: Vineri, 2017-09-15, 17:44 | Mesaj # 6
Sunt o gramada de  jucatori care trebuiesc scosi din echipe si altii mai slabi care trebuiesc adaugati.In primul rand sincer de ce ai grabit sa lansezi fisierul cand el are asa mari lagune sunt jucatori buni in echipe care nu trebuiesc sa fie si oamenii se folosesc de ei pt ca ai grabit lansarea lui ca fata mare la maritat nu o spun cu rautate ci cu obiectivism.

M-am uitat doar la echipele importante din Anglia pt ca nu am avut timp si am observar urmatoarele:

Arsenal: Trebuie scosi din echipa:Flamini, L.Perez, T.Rosicky si Djourou

Trebuie bagati:Kolassniac , Wilshere,

Chelsea: Out: Ivanovici, diego Costa, Oscar , Begovici

In: Zapacosta, Caballero si Alonso fundasul de la Fiorentina adus de mult timp

Livepool: Out: M.Sakho, Origi, J.Allen S.Mamadou

Man. United: Out: M.depay, B.Schweinsteiger, M schneiderlin

Man Cyty: Out: A.Kolarov W.Cabalero , Zabaeta

In :Mangala, Gabriel Jesus, Jones STtones, Leroi Sane

Sunt unii jucatori cu niste ovr-uri cel putin la Chelsea toti care nu trebuie sa joace si altii se folosesc de ei.

Este corect?

AdrianData: Sâmbătă, 2017-09-16, 12:24 | Mesaj # 7
tymy11, in primul rand sper ca ai re-descarcat fisierul (NU DE AICI) postat pe sait pentru a-l verificat.

Ceea ce ma amuza si nu vreau sa cataloghez in vre-un fel acest fapt pentru ca v-ati supara e ca va doare undeva cand cer ajutorul vostru la testarea fisierului timp de mai mult de o saptamana si cand e pus in joc va "treziti ca prin minune".

tymy11Data: Duminică, 2017-09-17, 13:28 | Mesaj # 8
Adrian ti-am zis ca nu am timp cand o sa revin o sa ma uit peste tot fisierul eu nu sunt afectat nici implicat acum in joc daca celorlalti le place sa bage tare,eu vreau doar cand joc sa fie totul ok de asta incerc sa ajut cand pot

Competitii, Cupe, Campionate » Discutii Generale » Discutii generale / Servicii / Informatii » Se lucreaza la fisierul pentru fifa 07 cu transferuri
Pagina 1 din 11
Căutare:

Publicitate pe Forum
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Spațiu liber Spațiu liber Spațiu liber
Spațiu liber Spațiu liber Spațiu liber